Huvudskyddsombud Västerbotten

Lila handske och händer

Här hittar du kontaktuppgifter till Huvudskyddsombud i Vårdförbundet Västerbotten.

Region Västerbotten

Bengt Sjöberg

Telefon: 090-785 37 95

E-post: bengt.sjoberg@mittvardforbund.se 

 

Cecilia Jakobsson 

Telefon: 072-452 63 11

E-post: cecilia.jakobsson@vardforbundet.se

 

Martin Jonsson 

Telefon: 070-369 47 36

E-post: martin.jonsson@vardforbundet.se

 

Catrin Johansson

Telefon: 072-580 61 71

E-post: catrin.johansson@vardforbundet.se      

 

Mikaela Bergström

Telefon: 072-248 37 95

E-post: mikaela.bergstrom@mittvardforbund.se

 

Katarina Nilsson Reian 

Telefon: 072-227 69 38

E-post: katarina.nilsson.reian@vardforbundet.se

 

Skellefteå kommun

Annika Forssander

Telefon: 072-715 61 71

E-post: annika.forssander@vardforbundet.se

 

Umeå kommun

Jessica Axelsson

Telefon: 073-073 18 28

E-post: jessica.axelsson@umea.se

 

Regionalt skyddsombud (RSO)

Jessica Axelsson

Telefon: 073-073 18 28

E-post: jessica.axelsson@umea.se